Ziņas

Noslēdzies nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2022 (projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ) šogad no 20. – 23. aprīlim notika Rīgā, izstāžu zālē Ķīpsala.

Ķīpsalas izstāžu zālē par labākajiem tituliem divas dienas sacentās vairāk nekā 130 profesionālās izglītības skolu audzēkņu no visas Latvijas. No 22 prasmju konkursiem Rīgas Celtniecības koledža šogad tika pārstāvēta inženierkomunikāciju, krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu, sausās būves prasmju konkursos. 

  • Prasmju konkursu “Inženierkomunikācijas’’ pārstāvēja RCK vidējās profesionālās izglītības Inženierkomunikāciju tehniķa specialitātes 3.kursa audzēkņi Lauris Vītols un Rihards Niks Kļaviņš un konkursā ieguva godalgoto 3.vietu.
  • Prasmju konkursu “Krāsošana un dekoratīvā apdare” pārstāvēja RCK vidējās profesionālās izglītības Restauratora asistenta specialitātes 4.kursa audzēkne Darja Galajeva.
  • Prasmju konkursuSausā būve” pārstāvēja RCK vidējās profesionālās izglītības Apdares darbu tehniķa specialitātes 1.kursa audzēknis Deniss Dudins.

Liels paldies mērķtiecīgajiem jauniešiem par savu profesionālo spēju demonstrējumu, kā arī vēlamies pateikties RCK pedagogiem par ieguldīto darbu un zināšanām jauniešu sagatavošanai dalībai konkursā.

Sadarbības partneri