Ziņas

RCK audzēkņi teicami startē RTK amicentrs neklātienes sacensībā “Iepazīsti savu apkārtni”

Sveicam RCK vidusskolas audzēkņus Līvu Katrīnu Pavārnieku un Tomu Martinu Šaķi ar iegūto 2.vietu konkursā “Iepazīsti savu apkārtni”.

Dalībai RTK amicentrs neklātienes sacensību “Iepazīsti savu apkārtni” ietvaros profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņiem bija jāizpilda uzdevums – staigājot, skrienot, slēpojot vai braucot ar velosipēdu, apzināt un iepazīties ar sportošanas iespējām savas dzīvesvietas apkārtē. Sportošanai paredzētās vietas bija jāfiksē fotogrāfijās, jāapraksta, jāizmēģina to piedāvātās iespējas, jāuzskaita km vai soļi un visa iegūtā informācija jānoformē PowerPoint prezentācijas formātā.

Kopā konkursam tika iesniegti 50 darbi.
Kā teica konkursa žūrijas locekļi: “Iepazīstoties ar šim prezentācijām, guvām priekšstatu par bagātīgajām iespējām nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm gandrīz vai visos mūsu valsts nostūros. Priecājamies, ka mūsu audzēkņi ar lielu ieinteresētību piedalījās šajā attālinātajā pasākumā, gan kustinot ķermeni – pieveicot daudzus desmitus kilometru, gan kustinot prātu un esot radoši – meklējot materiālus, gatavojot un noformējot prezentācijas. Mums bija iespēja baudīt ļoti skaistus un aizraujošus darbus, kaut gan izvērtēt tos bija ļoti grūti. Paldies visiem audzēkņiem – Jūs esat malači! Paldies arī sporta skolotājiem!”

RCK sporta darba organizators
J.Zicāns

Sadarbības partneri