Ziņas

Rīgas Celtniecības koledžā tiek atklāts jaunais mācību un studiju gads

Zinību dienas priekšvakarā, 31.augustā, Rīgas Celtniecības koledžā norisinājās darbinieku Kopsapulce, vienkopus pulcinot visus darbiniekus, kas nodrošina un piedalās mācību un studiju procesu norisē, administrācijas un tehnisko personālu. Atkalredzēšanās priekā un klātbūtnē tika pavadīta darbīga pēcpusdiena, kur tika sveikti jaunie kolēģi, sacīti pateicības vārdi kolēģiem, kuri dodas atpūtā. Kopsapulces laikā koledžas direktors Normunds Grinbergs iepazīstināja klātesošos ar koledžas attīstības stratēģijas pamatnostādnēm un stratēģiskās attīstības virzieniem nākamajiem septiņiem gadiem, kas būs ikviena darbinieka vadmotīvs darbam, ne tikai šajā, bet arī turpmākajos mācību un studiju gados.

1.septembrī jauno mācību un studiju gadu atklāt tikai acināti visi koledžas audzēkņi un studenti, tādejādi aizsākot jaunu tradīciju koledžas vēsturē, jo līdz šim Zinību dienas pasākumos piedalījās pirmo kursu audzināmie.

Paldies visiem iesaistītajiem administrācijas un tehniskā personāla darbiniekiem, kas nodrošināja visu nepieciešamo, lai jaunā mācību un studiju gada atklāšana varētu norisināties klātienē!

Lai jaunām zināšanām, praktiskām iemaņām un radošas iedvesmas piepildīts gads!

Sadarbības partneri