Ziņas

Rīgas Celtniecības koledžas Lielā talka 2022

Latviešu ticējums  vēsta, ka Zaļā ceturtdienā jāietur sevišķa kārtība un tīrība, tad visu gadu mājās un darbā kārtība. RCK vidusskolas pedagogi un audzēkņi šogad kārtības jautājumam pievērsa īpašu uzmanību, visas pirmssvētku nedēļas garumā, rīkojot vērienīgus un organizētus apkārtējās teritorijas un iekštelpu uzkopšanas darbus “RCK Lielā talka 2022”.

Talkas ietvaros tika uzkopta koledžas apkārtējā teritorija – savāktas pērnās lapas, ravēti un atjaunoti apstādījumi, uzkopti zālieni, kārtotas darbnīcu un noliktavu telpas. Bez ievērības nepalika arī iekštelpas, kur tika vākta, nodošanai otreizējai pārstrādei, makulatūra, pucētas un spodrinātas mācību klases, krēsi, galdi un koplietošanas telpas.

“RCK Lielā talka 2022” noslēgums tika atzīmēts kopējā pasākumā koledžas iekšpagalmā ar ugunskuru un zupas ēšanu, olu ripināšanas sacensībām, olu krāšošanas un dekupāžas meistardarbnīcām.

Paldies visiem talkotājiem un talkas organizētājiem – pēc tik iespaidīgiem uzkopšanas darbiem, tīrība un kārtība mūsu koledžā būs visu gadu!

Sadarbības partneri