Ziņas

Turpinās studentu uzņemšana 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās

Turpinās dokumentu pieņemšana studijām Rīgas Celtniecības koledžas 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās, ar iespēju pretendēt uz valsts apmaksātām studijām:

  • Būvzinības, kvalifikācija – Būvdarbu vadītājs
  • Inženiersistēmas, kvalifikācija – Inženierkomunikāciju būvdarbu vadītājs;
  • Restaurācija, kvalifikācija – Restaurators.

Pieteikšanās studijām notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma formu un pievienojot prasītos dokumentus koledžas mājas lapā: https://www.rck.lv/par-mums/pieteikties-studijam/

Pēc iesnieguma nosūtīšanas trīs darba dienu laikā ar Jums sazināsies uzņemšanas komisijas pārstāvji, lai apstiprinātu vai precizētu saņemto iesniegumu un informēs par studiju līguma parakstīšanu.

Visās studiju programmās ir pieejamas budžeta vietas, studentiem ir pieejama dienesta viesnīca, labākie studenti saņem stipendiju.

Studijas Arhitektūras un Restaurācijas studiju programmās notiek dienas grupās, Būvzinību un Inženiersistēmu studiju programmās gan dienas gan vakara grupās.

Tos pretendentus, kas ir pieteikušies studijām līdz 15.augustam, uzņemšanas komisijas pārstāvji informēs personīgi par studiju līgumu slēgšanu. Studiju līgumu slēgšana notiks klātienē, Gaiziņa ielā 3, Rīgā.

Uzņemšanas komisija – mob. tel.: 27801887, e-pasts: studenti@rck.lv

Sadarbības partneri